Salon kosmetyczny YASODA salon kosmetyczny

Dane teleadresowe
 • Nazwa salonu Salon kosmetyczny YASODA
 • Adres Dubois 47 (ok. 20 m. od skrzyżowania z ul.Ozimską)
 • Opole
 • Opolskie
 • Telefon (77) 443 12 09
 • WWW www.yasoda.pl
Godziny otwarcia
 • Pn — Pt 10 — 20
 • Sobota 9 — 15
 • Niedziela Nieczynny
Usługi
 1. depilacja
 2. epilacja
 3. henna brwi i rzęs
 4. masaże kosmetyczne
 5. maski na twarz
 6. mikrodermabrazja
 7. oczyszczanie twarzy
 8. peeling kawitacyjny
 9. peelingi
 10. prądy d'Arsonwala
 11. regulacja łuku brwiowego
 12. ultradźwięki
 13. usuwanie cellulitu
 14. usuwanie naczynek
 15. usuwanie przebarwień
 16. usuwanie rozstępów
 17. usuwanie trądziku
 18. usuwanie zmarszczek
 19. zabiegi laserowe
 20. zabiegi liftingujące
 21. zabiegi na twarz
 22. zabiegi odmładzające
 23. zabiegi relaksacyjne
Dodatkowy opis
Jesteśmy profesjonalnie urządzonym, nowoczesnym salonem kosmetycznym oferującym zabiegi z zakresu kosmetyki i pielęgnacji ciała. Salon kosmetyczny YASODA mieści się w samym centrum Opola, tuż obok Uniwersytetu Opolskiego na ul.Ozimskiej, więc z zabiegów możesz skorzystać bez konieczności dojeżdżania na peryferie miasta.

Proponujemy Państwu wyjątkowe ze względu na swoją nowoczesność i niską cenę zabiegi dla kobiet i mężczyzn. Praktycznie każdy, bez względu na wiek, płeć czy możliwości finansowe znajdzie zabieg odpowiadający swoim potrzebom.

Przyjemna atmosfera podczas zabiegu, przestronne i wygodne gabinety, nowoczesne techniki pracy, certyfikowany, wysokiej klasy sprzęt zabiegowy, bezpieczeństwo prowadzonych zabiegów, higiena, dyskrecja i intymność podczas zabiegów - to jedne z wielu zalet, które powinny skłonić Cię do skorzystania z naszych usług.

Personel Salonu kosmetycznego YASODA w Opolu to wykwalifikowane kosmetolożki z wieloma ukończonymi kursami, które swoją wiedzę ugruntowały wieloletnią praktyką, przez co wykonują swoją pracę z przyjemnością i zamiłowaniem. Przy tym, są to osoby miłe i kulturalne, zawsze indywidualnie podchodzące do pacjentów. Tylko dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu potrafią faktycznie doradzić i wskazać możliwości przeprowadzenia terapii skojarzonej, jak i zanalizować przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu.
Mapa
Dubois 47, Opole, Opolskie

Najnowsze salony